MeetYou logo

Jaké je to být na seznamce mezi prvními

  1. „Seznamka, co se potřebuje seznámit“, napadne vás, když se první dny po spuštění zaregistrujete do naší appky MeetYou. Mnoho seznamek při spuštění vyrobí fejkové profily, aby to vypadalo. Naklikat pár stovek profilů a naučit chatrobota, aby si psal s živými uživateli – to v dnešní době není nic těžkého.

  2. To je ale proti naší misi. Pereme se #zalasku s vámi a záleží nám na tom, abyste nebyli sami a osamělí. A to chceme i pro naši appku. Aby nebyla opuštěná. Proto jsme rádi, že za krátkou chvíli získala první skutečné uživatele.

  3. Protože i v první stovce se může skrývat ta správná osoba, ke které se hodíte. A to je obrovská výhoda toho, když jste někde první. Nikdo vám vaši budoucí polovičku nevyfoukne. Jste první, kdo může zmapovat území a rozhýbat MeetYou tím správným směrem.

  4. Naše appka je prostor pro vaše první rande. Váš profil je váš outfit. Je tím, co si obléknete na své pomyslné rande. Ale kdo sedí v koutě, neseznámí se. Na rande musíte svou vyhlédnutou polovičku oslovit a bavit.

  5. Dejte najevo, že se vám líbí a pošlete jí srdíčko. Nebo vezměte iniciativu do vlastních rukou a rovnou napište zprávu. I když třeba zjistíte, že to přeci jenom není ten správný člověk pro vás, aktivní komunikací se zbavíte studu a další konverzace bude zase o něco snadnější. A navíc – noví přátelé se také hodí, ne?

  6. Už jste se registrovali do MeetYou? Co když ten pravý protějšek už na vás čeká v appce?

Zpět na začátek
Cookies nám pomáhají poskytovat Vám naše služby. Využíváním těchto služeb souhlasíte s jejich použitím.