MeetYou … nová seznamovací aplikace!

Už nemusíš snít o osudovém setkání Tvého života. Aplikace, která Ti ho přihraje, je tady.

Stáhnoutpro iPhone Stáhnoutpro Android
#ZaLasku
TOP 3 tipy, jak se úspěšně seznámit

O MeetYou

Přitažlivá setkání prvního druhu – láska na dosah

Za své jedinečné účinky vděčí MeetYou unikátní receptuře, protože vzniklo smícháním opravdových lidských přání a snů, ale i slzí zklamaných uživatelů nefunkčních seznamek. Dále obsahuje extrakt z tajemných osobních zkušeností MeetYou tvůrců, kteří si online seznamování sami vyzkoušeli a mnohokrát neuspěli. Tato na vlastní kůži prožitá ingredience odstranila konkurenční nedostatky a učinila z MeetYou efektivní mobilní aplikaci, která Ti zaručeně přitáhne toho pravého partnera či partnerku. 

Nemusíš být právě Čarodějův učeň, abys poznal ideálního partnera. Následuj svou přirozenou intuici a hlas srdce. S naší aplikací to ale budeš mít určitě snazší. Domluv si příští rande přes MeetYou ... a jiskra přeskočí.

Osobní kouzlo pod ochranou – spolehlivá seznamka

Bedlivě střežíme tajemství Tvého já a proto jsme pro Tebe připravili funkční a bezpečné prostředí. Schvalování profilových fotek člověkem je u nás samozřejmostí, stejně jako ověření profilu prostřednictvím e-mailu a telefonního čísla. Neregistrovaní nemohou nahlížet do profilů a nabízíme i možnost ukázat fotografie jen vybraným uživatelům.

Všemocný filtr vyhledá ideálního partnera

Zhmotni si esenci svých snů pomocí dokonale pracujícího filtru. Už žádná tajemstvím opředená podsouvání těch pravých protějšků.

Čarovný chat

Kouzli se slovy a přitom si uchovej své soukromí jak dlouho chceš díky kvalitnímu komunikačnímu nástroji, který je stejně uživatelsky příjemný jako všeobecně známé chatovací aplikace.

MeetYou Premium

Na MeetYou máš možnost se seznamovat i zcela zdarma. Pokud ovšem toužíš po dokonalejším prostředí, pak ti nabízíme za poplatek MeetYou Premium. Našim cílem je skvěle fungující aplikace bez reklam, kterou chceme stále vylepšovat na základě Vašich podnětů.

Neomezená historie

MeetYou Premium ti nabízí např. neomezenou historii návštěv, sympatií a chatů na rozdíl od členství zdarma.

Neomezená komunikace s kýmkoli

Můžeš také bez omezení komunikovat s kýmkoli bez nutnosti předchozího vzájemného vyjádření sympatií.

Přehled o stavu doručení zpráv

V komunikaci uvidíš, kdy byly Tvoje zprávy odeslány, doručeny a přečteny.

Bezpečí a kontrola nad soukromím

Pokud si nepřeješ, aby Tvoje fotografie viděl na MeetYou kdokoli, můžeš je ostatním zobrazovat rozostřené a plné zobrazení zpřístupnit jen vybraným uživatelům.
Buď součástí jedinečné Premium komunity již od 250 Kč za měsíc!
Ceník MeetYou Premium nalezneš zde.
#ZaLasku

Tipy a doporučení pro online seznamování

5 výhod online seznamování

Online seznamování nabízí oproti jiným seznamovacím metodám celou řadu výhod.
Seznamovat se může kdokoli, kdekoli a kdykoli.

Přečíst

Co uvést do profilu na seznamce a co ne?

Snažíte se právě vytvořit svůj první profil na online seznamce?
Nevíte jak na to a chcete, aby právě Váš profil vyniknul mezi ostatními?

Přečíst

První rande – jak se chovat a co na sebe?

Chystáte se na rande? Jste nervózní, protože nemáte ponětí, o čem budete se svým potenciálním partnerem či partnerkou konverzovat? Buďte klidní a čtěte dál!

Přečíst

Víte, kdy jste připraveni na nový vztah?

Rádi byste žili v páru, ale stále se vám nedaří najít si někoho vhodného nebo si udržet vztah déle než pár měsíců?Přečíst

Seznamovací mýty

Patříte mezi ty, kteří se ne a ne seznámit, přestože svou lásku neustále hledáte? Střídají se u Vás pocity zoufalství a rezignace s velkým odhodláním najít si konečně partnera? Možná víme, kde je zakopaný pes.

Přečíst

Proč jsem stále single?

Nebaví vás být neustále single? Rádi byste si našli partnera či partnerku, ale nedaří se vám to? Zjistěte, proč tomu tak je.
Přečíst
#ZaLasku

Zákaznická podpora

FAQ

Jak se úspěšně zaregistrovat na MeetYou?

Stáhni si naši aplikaci a vyber registrovat. Vytvoření seznamovacího profilu je jednoduché, aplikace Tě sama navede. Postupuj podle instrukcí. Nakonec do profilu nahraj svou fotografii. Hotovo! Vyznáváme filozofii, že bez fotky se úspěšně seznamovat nelze. Pamatuj, že čím více charakteristických informací o sobě poskytneš, tím budeš mít větší šanci na úspěch. Apelujeme také na Tvoji serióznost, údaje o sobě uváděj pravdivé a reálné. Při osobním kontaktu pravda vždy dříve nebo později vyjde najevo. Svůj profil si můžeš kdykoliv doplnit, případně upravit.

Jaká kritéria musí splňovat fotografie?

Profilová fotografie musí zřetelně a nezkresleně zobrazovat Tvůj obličej, nikoliv celou postavu. Nevhodné je foto v tmavých brýlích, helmě, čepici a podobně. Profilové foto musí být aktuální, nemělo by být starší než 1 rok. Další fotografie mohou být libovolné, vyjma případů zmíněných níže. Na MeetYou nelze zveřejnit fotografie porušující autorská práva, zobrazující nahotu a sex, násilí a projevy nenávisti nebo sloužící k jinému účelu než k seznamování. Všechny fotografie podléhají schválení, které může nějaký čas trvat, obvykle proběhne v řádu několika hodin během dne.

Co dělat, když mě někdo obtěžuje?

Jestliže Tě na MeetYou někdo obtěžuje (nadměrným množstvím zpráv, vulgárními výrazy, apod.), máš možnost tohoto uživatele zablokovat. Při zobrazení jeho profilu použij menu v pravém horním rohu (tři tečky) a vyber možnost zablokovat uživatele. Po zablokování Tě tento uživatel nemůže prostřednictvím MeetYou jakkoli kontaktovat. Zablokování můžeš zrušit v nastavení aplikace.

Jak omezit viditelnost mého profilu?

Tuto možnost nabízíme jen v MeetYou Premium. V nastavení profilu vyber "Viditelnost mého profilu" a vyber si z nabízených možností. Pokud si přeješ svůj profil ukázat uživateli, který Tě nevidí, případně Tě vidí se zamlženými fotografiemi, jednoduše mu pošli sympatii, případně opětuj sympatii, kterou Ti tento uživatel poslal.

Jaké získám výhody s MeetYou Premium?

MeetYou Premium Ti umožní využívat všechny funkce mobilní aplikace. Můžeš mít například více fotek v profilu, můžeš neomezeně posílat zprávy komukoliv bez nutnosti vzájemných sympatií, do zpráv můžeš vkládat i fotografie. Máš možnost nahrát si své vlastní video, které zatraktivní Tvůj profil. Můžeš si i omezit viditelnost svého profilu na seznamce, případně ostatní profily navštěvovat anonymně. Máš k dispozici neomezenou historii návštěv, sympatií a zpráv. Kompletní přehled všech funkcí MeetYou Premium nalezneš zde.

Jak si upravím informace ve svém profilu?

Pro úpravu informací v profilu, jako jsou fotky, popisy a jiná data, pokračuj následovně: jdi do Nastavení přes dolní navigaci, pak klikni na ikonku tužky vpravo nahoře. Nyní můžeš upravit svůj profil. Pokud budeš nahrávat nové fotky, pamatuj, že v profilu se zobrazí až po schválení. Když měníš svoji profilovou fotku, pak se Ti nová fotografie objeví až po schválení. Do té doby se bude zobrazovat fotka původní. Upravený profil nakonec nezapomeň uložit.
#ZaLasku

Kontaktní formulář

Nenašli jste odpověď v našem FAQ výše? Napište nám přes kontaktní formulář a my Vám co nejdříve odpovíme na e-mail! 
Pokud preferujete telefonický kontakt, napište nám do zprávy svůj telefon a my Vám zavoláme.

Kontakt

MeetYou provozuje Multilink, s.r.o.
Zlonínská 253, Mratín 250 63
IČ: 07613288
info@meetyou.cz

#ZaLasku

Pro média

Zpět na začátek
#ZaLasku
QR code iOS QR code Android
Cookies nám pomáhají poskytovat Vám naše služby. Využíváním těchto služeb souhlasíte s jejich použitím.