MeetYou logo

5 výhod online seznamování

 1. 1. Na prémiových seznamkách je z čeho vybírat

  Na seznamkách si nevybíráte z desítek lidí, jako je tomu v běžném životě, ale z desetitisíců či statisíců uživatelů, kteří se chtějí seznámit. Kde jinde najdete na jednom místě tolik lidí, kteří hledají vážný vztah?

 2. 2. Vyfiltrujte si partnera na míru svým očekáváním

  Nevěříme v žádné vědecké metody seznamování. Výběr partnera necháváme na Vás, protože Vy nejlépe víte, jaké máte tužby a očekávání. My Vám pomůžeme zúžit okruh lidí, kteří se blíží Vašim představám a umožníme Vám potenciálního partnera prostřednictvím seznamky oslovit. Pak už záleží jen na tom, zda si vzájemně padnete do oka a povede se Vám navázat skutečný vztah. Při náhodném seznamování můžete narazit na člověka, který nebude splňovat Vaše základní požadavky jako je například věk, děti, místo pobytu, atd. V online aplikaci si můžete během chvilky najít partnera nebo partnerku svých snů. Stačí si nastavit filtr a začít se seznamovat.

 3. 3. Seznamujete se bezpečně

  Při troše obezřetnosti se nemusíte bát, že naletíte nějakému podvodníkovi. Seznamujte se jen na důvěryhodných seznamkách, které dbají na bezpečnost a nemají volně přístupné profily komukoliv, kdo na seznamku přijde. Placené členství v seznamce napovídá, že dotyčný to se seznamováním myslí s velkou pravděpodobností vážně.

 4. 4. Online seznamování je nejrychlejší způsob, jak se seznámit

  Díky online aplikacím je seznamování opravdu snadné. Ráno se zaregistrujete a večer můžete vyrazit na první schůzku. Záleží jen na Vás, zda si budete s potenciálním partnerem nebo partnerkou nejdříve nějakou dobu psát, nebo zda začnete hned osobním setkáním.

 5. 5. Seznamovat se může kdokoli, kdekoli a kdykoli

  Je mýtus, že online seznamování je jen pro dvacetileté. S přehlednou a dobře fungující aplikací se může seznámit každý. Online seznamování je vhodné pro všechny věkové kategorie. Na seznamce najdete lidi všech možných povolání. Většina z nich nemá na tradiční způsoby seznamování čas nebo dostatek příležitostí.
  Hledat partnera můžete i z pohodlí domova, třeba v teplákách a starém tričku. Vhodná příležitost je i cestou do práce v MHD, na procházce se psem, na výletě, při pauze v práci, ve frontě na pokladnu či v restauraci. Jednoduše všude, kde se můžete připojit k internetu.
  Online seznamování je zkrátka IN. Zkuste to i vy!

Zpět na začátek
Cookies nám pomáhají poskytovat Vám naše služby. Využíváním těchto služeb souhlasíte s jejich použitím.