MeetYou logo

Co uvést do profilu na seznamce a co ne?

  1. Snažíte se právě vytvořit svůj první profil na online seznamce? Nevíte jak na to a chcete, aby právě Váš profil vyniknul mezi ostatními? Přejete si oslovit více potenciálních partnerů, abyste si mezi nimi mohli najít toho pravého nebo tu pravou? Chcete svým profilem zapůsobit? Pokud takto přemýšlíte, jste na dobré cestě vytvořit svůj profil zajímavěji, než mnoho dalších lidí. Je třeba si uvědomit, že profil je to první, podle čeho se potenciální partneři rozhodují. Buď zaujme nebo ne.

  2. Nedělejte ze sebe někoho, kým nejste

    Základem Vašeho profilu na kvalitní seznamce jsou pravdivé informace. Vytvářet iluzi, že jste někdo lepší nebo jiný, je velmi krátkozraké. Obvykle tato bublina splaskne na prvním nebo druhém rande, kdy se pravda ukáže. Takže sice budete mít mnoho online sympatií, ale málo těch opravdových reálných. Tímto mlžením budete ztrácet čas nejen svůj, ale i potenciálních partnerů nebo partnerek. Dlouhodobý vztah je přece založen na tom, že jeden druhého přijme takového, jaký opravdu je.

  3. Váš profil by měl být vidět

    Abyste uspěli, neměl by Váš profil zaniknout ve spoustě těch ostatních. Snažte se věcně, nikoliv však stroze, vyplnit co nejvíce informací ve svém profilu. Napište pravdivě vše, o čem si myslíte, že by mohlo být pro Váš potenciální protějšek podstatné. Váš profil by měl být optimistický, pozitivní a jiný, než mají ostatní. Nebojte se nahlédnout do cizích profilů a odlišit se. Pokud lze jednotlivé části profilu rozepsat, udělejte to. Například místo zimních koníčků napište sjezd, běžky, lední brusle a snowboard. Trocha humoru v profilu bude zajisté Vaše velké plus. Kdo nepochopí, není naladěn na Vaší vlně, ale všimne si Vás ten, kdo má podobný smysl pro humor. Svůj profil si raději několikrát přečtěte a vyvarujte se gramatických chyb. Ty mohou degradovat i sebelepší výtvor.

  4. Jakou profilovou fotku mám zvolit?

    Většina seznamek již neumožňuje seznamování bez fotografie. Je to logické. Kdo by nechtěl vidět svého potenciálního partnera nebo partnerku? Jinými slovy mít kvalitní fotografii či fotografie ve svém profilu je nezbytné. Navíc profily bez fotografie mají mnohonásobně nižší návštěvnost, než když ostatním ukážete, jak vypadáte. Správná profilová fotografie zachycuje zřetelně Váš obličej. Usmívejte se! Příjemný úsměv bez pochyby zapůsobí pozitivně, naopak zamračená fotka s velkou pravděpodobností odradí. Vkládejte vždy fotografie aktuální, ne několik let staré, ve snaze působit mladším dojmem. Realita se stejně ukáže hned na první schůzce. U profilových fotografií se vyvarujte snímků, kde Vám není dobře vidět do obličeje, máte tmavé brýle, helmu apod. Více fotografií Vás vystihne mnohem lépe než jen jedna. Každého jistě zaujme fotka celé postavy, případně záběr při sportu nebo jiné činnosti, obrázek, kde jste na Vašem oblíbeném místě apod. Pamatujte, že na seznamce prezentujete sami sebe, není tedy vhodné zveřejňovat fotografie, na kterých jste se svými blízkými či přáteli.

Zpět na začátek
Cookies nám pomáhají poskytovat Vám naše služby. Využíváním těchto služeb souhlasíte s jejich použitím.