MeetYou logo

Proč jsem stále single?

 1. Nebaví vás být neustále single? Rádi byste si našli partnera či partnerku, ale nedaří se vám to? Zjistěte, proč tomu tak je.

 2. Neobjevujete nová místa

  Chodíte pravidelně na ta samá místa a potkáváte pořád dokola ty samé lidi? Logicky se tedy nemůžete seznámit s někým novým. Najděte si nové koníčky, navštěvujte více kulturních akcí a snažte se dělat něco, co jste zatím nedělali. Objevujte nové bary, kavárny a čajovny. Trpělivost růže přináší je otřepaná, ale platná fráze.

 3. Chybí vám aktivita a nemáte čas

  Zapomínáte na to, že pokud chcete najít nového partnera či partnerku, musíte vynaložit určité úsilí. Sami se snažte s někým seznamovat a neseďte stále v práci nebo doma. Přisedněte si v kavárně, navažte konverzaci, zeptejte se na cestu... Nespoléhejte na to, že Vás někdo náhodou osloví a ještě bude single. Nezáleží na tom, zda jste muž nebo žena. Na seznamování se musíte aktivně podílet i Vy! Pokud toužíte po partnerovi, měli byste trávit více času na veřejnosti a nezapomínat na své přátele, kteří mohou být Vaším oslím můstkem k osudové lásce.

 4. Jste příliš negativní

  Nemáte rádi svůj život a všechno kolem? Ke všem novým příležitostem se stavíte zády? Raději je hned zavrhnete, než abyste je vyzkoušeli? To, co máte v hlavě, se odráží i navenek a většinou se to i děje. Okolí Váš negativní postoj vnímá. Nikdo nechce mít za partnera člověka, který vysílá jen negativní energii. Snažte se pomalými krůčky věci měnit k lepšímu a dělat to, co Vás baví. Radujte se i z maličkostí. Váš pohled na svět se změní a pokud se naučíte být pozitivní, změní se i pohled potenciálních partnerů na Vás.

 5. Máte zavřené oči

  Co když někdo, s kým byste si rozuměli, každý den projde kolem Vás a Vy si ho nevšímáte? Věnujte větší pozornost Vašim kolegům nebo kolegyním z práce, sousedům, obchodním partnerům, rodičům spolužáků a spolužaček svých dětí, prodavačům a prodavačkám… Možná se mezi nimi nachází ten pravý nebo ta pravá pro Vás.

 6. Sexuální orientace

  Příčinou neschopnosti udržet si vztah může být také včasné nerozpoznání své sexuální orientace nebo neochota si ji připustit. V takovém případě doporučujeme návštěvu sexuologa a se seznamováním začít až v momentě, kdy budete mít v této otázce jasno.

 7. Online seznamka

  Internet je dnes běžný stejně jako ranní káva. Doba je uspěchaná, a tak není divu, že se na techniku spoléháme i při hledání vztahu. Berte to jako moderní alternativu vedle tradičního způsobu seznamování. Nebojte se toho! S kvalitní seznamkou si mnohonásobně zvýšíte Vaše šance na seznámení. Výhodou je široký okruh lidí a možnost nezávazně s potenciálním partnerem předem bezpečně konverzovat. Teprve potom se můžete rozhodnout pro schůzku.

Zpět na začátek
Cookies nám pomáhají poskytovat Vám naše služby. Využíváním těchto služeb souhlasíte s jejich použitím.